Služby

UBYTOVÁNÍ

Ubytovací kapacita v klášterním Domě hostů je vyčerpána. V Broumově a v okolí je však na výběr spousta dalších ubytovatelů. Připravili jsme pro vás přehled, abyste si mohli vybrat, co vám nejlépe vyhovuje. Prosím klikněte zde.
Pokud by vám žádné ubytování nevyhovovalo, neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi pomůžeme zajistit místo podle vašich představ.

STRAVOVÁNÍ

Během konference je zajištěno drobné bezplatné občerstvení formou coffee breaků. Placené večeře nebo obědy (klasické či bezmasé) je možné rezervovat dopředu při registraci. Další možnosti občerstvení poskytuje Café Dientzenhofer přímo v areálu kláštera, nebo některá z nedalekých restaurací ve městě - Hotel Veba, Manor House, U kostela, Alka...

PROHLÍDKA KLÁŠTERA

Všem účastníkům konference nabízíme bezplatnou prohlídku benediktinského kláštera. Součástí prohlídky je nádherně zdobený kostel sv. Vojtěcha, sakristie, klášterní knihovna se 17 tisíci svazky knih a refektář se vzácnou kopií Turínského plátna.

DALŠÍ MOŽNOSTI

Využijte návštěvy kraje baroka a pískovcových skal a objevte jeho krásy! Svůj volný čas můžete strávit například procházkou po revitalizované klášterní zahradě, nebo výletem do blízkých Adršpašsko-teplických skal či Broumovských stěn. Milovníkům památek doporučujeme návštěvu broumovského hřbitovního kostelíku - nejstarší dochované dřevěné sakrální stavby ve střední Evropě, nebo některého z barokních kostelů v blízkém okolí.

Rádi Vás inspirujeme a poskytneme veškeré informace!PARTNEŘI
Více...

Pořadatel a spolupořadatel
Statutární partner
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři
Hlavní partneři