Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání

Jak to bude s Broumovskými diskusemi 2020


Milí příznivci Broumovských diskusí,

po pečlivém zvažování jsme dospěli k závěru, že konání letošní konference (plánované na 3.–6. listopadu 2020) bohužel odložíme. Míra rizik a nejistoty (opatření v době konání akce, rizika karantény, omezená účast publika apod.) je příliš vysoká a my tak nejsme schopni garantovat zajištění akce v odpovídající kvalitě, která je pro nás důležitá.

Zároveň cítíme – v duchu principů konference – spoluzodpovědnost za svět, ve kterém žijeme. A letos může být naplněním této spoluzodpovědnosti to, když se nesejdeme na hromadné akci. 

V tuto chvíli počítáme s tím, že bychom konferenci na téma Hodnoty a společnost uskutečnili příští rok v listopadu. 

Zároveň nám téma Hodnoty a společnost připadá pro tuto dobu velmi podstatné, a tak bychom s ním rádi do veřejného prostoru vstoupili jiným způsobem než klasickou konferencí. S detaily vás brzy seznámíme, sledujte prosím náš profil na Facebooku či novinky zde na webu. O náhradním programu budeme informovat také studenty, kteří se prostřednictvím esejí ucházeli o stipendia na konferenci.

Konference jako taková se sice nekoná, ale na Broumovsko stojí za to přijet i tak. Chcete-li v neklidné době najít #boziklid a odpočinout si, budete vítáni. Najdete u nás přírodu krásnou ve všech ročních obdobích, místní speciality, pozoruhodnou architekturu i stylové ubytování, na které jsme pro vás, příznivce Broumovských diskusí, připravili slevu (podrobnosti níže).

Těšíme se, že se snad brzy vrátí čas, kdy se budeme moci naplno setkávat naživo a uspořádat Broumovské diskuse se vším, co k nim patří.

Váš tým Broumovských diskusí

 

P. S. Přijeďte si na Broumovsko odpočinout a hodit za hlavu starosti. Využijte slevy na ubytování – stačí si vybrat ubytovací zařízení níže, kliknout na „získat slevu“ a vybrat si termín. Po kliknutí na „získat slevu“ se sleva automaticky započítá. Platí pro pobyty na tři a více nocí vyčerpané do 31. 3. 2021.