Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání


Eva Pavlíková

spoluzakladatelka Česko.Digital >>

Vystudovala Fakultu elektrotechnickou ČVUT v Praze. Po deseti letech práce pro nadnárodní společnosti začala sama podnikat v oboru e-commerce. Do korporátního prostředí se znovu vrátila pod hlavičkou CETIN (Česká telekomunikační infrastruktura). V současnosti působí v neziskovém sektoru, je výkonnou ředitelkou organizace Česko.Digital. Ta pod sebou sdružuje přes čtyři tisíce expertů z byznysu (převážně z IT), kteří pomáhají realizovat veřejně prospěšné projekty.

__
 
O hodnotách v businessu poměrně často mluví firmy, už méně se mluví o hodnotách osobních. Jen stěží ale můžeme dobře pracovat s hodnotami firemními, pokud neznáme hodnoty osobní a neumíme s nimi v životě pracovat. A první konflikty postojů a seznámení s hodnotami přichází v okamžiku, kdy umím své osobní hodnoty pojmenovat a zároveň jsou v rozporu s hodnotami firemními. 
 
A to je i moje osobní cesta k hodnotám a právě proto považuji naše Česko.Digital za výjimečnou organizaci, protože hodnoty byly tím prvním, co u nás vzniklo. Sebe-hodnoty považuji za možnost, jak rozumět sama sobě a osobním potřebám pro naplněný život a spolu-hodnoty za integrální součást dospělé společnosti, která chce budoucnost tvořit společně.